Tábor
Ubytování v Táboře - Pension Kalina*** - Na Dlouhé 242, 390 01 Tábor - Horky  tel. +420 603 718 778

 

Ceník ubytování
Objednávka ubytování
Mapa města
    

    Fotogalerie

WI-FI zdarmaTelevize + satelitParkováníČeština English Deutsch

   


 


Ubytování Tábor - Pension Kalina***

Vážení hosté,
nabízíme Vám ubytování v Táboře, v pensionu, situovaném v klidové vilové čtvrti , jen 1,5 km od historického centra Tábora. Ubytování je polohou ideální nejen pro prohlídku města, ale také láká na procházku do blízkého okolí, lesoparku Pintovka, k řece Lužnici , či se vydat na kole po některé z cyklotras. Poloha pensionu je vhodná i pro účastníky kongresů a jiných akcí pořádaných v hotelech Dvořák a Lázně. Dopravu Vám můžeme zajistit naším mikrobusem.

ubytování pension Kalina        

Pension Kalina*** - Tábor -  ubytování,pokoje a apartmány

Ubytování si můžete vybrat dle Vašeho požadavku. Všechny pokoje jsou pohodlně vybaveny, nekuřácké, každý s vlastním sociálním zařízením ,a veškeré s ledničkou. Na požádání je možnost přistýlky. Nabídnout Vám také můžeme 2 čtyřlůžkové apartmány s vybavenou kuchyňkou a vlastním vchodem. Každý apartmán má vlastní terasu s posezením.
V celém penzionu je  zdarma připojení k internetu . U pensionu je rozsáhlá zahrada , oáza klidu a výborné místo pro relaxaci.

Na letní sezónu pro Vás máme nově bazén s vodou s mořskou solí.

 

Pension Kalina*** - Tábor - stravování

K ubytování si můžete objednat bohatou  snídani, s neomezeným množstvím teplých nápojů , nicméně k  dispozici je i plně vybavená kuchyňka , k vlastní přípravě stravování. (cca 50 m od penzionu  je prodejna potravin ) . Hosty velmi oblíbené je letní grilování, gril je k zapůjčení zdarma. Ve společenské místnosti je i minibar.
Na obědy a večeře doporučujeme využít služeb jedné z nejoblíbenějších restaurací v Táboře, stylové restaurace Pintovka , s výbornou kuchyní a s příznivými cenami, která se nachází jen několik minut chůze od penzionu. Pro zajímavost restaurace obdržela hvězdičku v pořadu Zdeňka Pohreicha  ,,Ano, šéfe"
Nechcete li na jídlo opouštět pension, je možno si   objednat jídlo
z restaurace ,,Pizza San Daniello Tábor http://www.pizzarozvoz.cz nebo pizzerie ,,Los amigos , http://www.los-amigos.cz

Pension Kalina*** - Tábor - parkování

Bezpečné parkování je zajištěno zdarma přímo v areálu penzionu a je i pro dodávkové vozy.ubytování s parkováním Na ulici před pensionem je možné zaparkovat i vozidlo do 7,5 t.
K dispozici jsou i 2 garážová stání a místo pro drobné opravy a uložení kol. Více na : služby pro cyklisty

 

Přejeme Vám, aby jste byli s ubytováním v našem pensionu spokojeni a znova se rádi do Tábora vraceli.

 
Zajímavé odkazy:
 
 

 


TOPlist/Pension Kalina - Ubytování Tábor

tel.: +420 381 256 128, +420 603 718 778    e-mail: penzion_kalina@seznam.cz   www.penzionkalina.cz
Poslední aktualizace ubytování,v Táboře dne 9.ledna 2018 identifikacniudaj.htm    Copyright (c) Petr Červenka DiS 2000 -  Tvorba webových stránek