Penzion Kalina -- Pavel Kalina, Na Dlouhé 242, 390 01 Tábor

 

Úvodní stránka
Ceník ubytování
Objednávka ubytování
Mapa města
Tábor-historie a památky
Tipy na výlet
Aktuální nabídka WI-FI zdarmaTelevize + satelitParkování

 

Ubytování v Táboře - Penzion Kalina - další služby

Vážení hosté ,

budete li mít zájem , můžeme Vám půjčit horská kola, jako novinka je k dispozici i dětská benzínová čtyřkolka  a kanoe. Doporučujeme Vám  podniknout jednodenní výlet po řece z Tábora do Bechyně. Jedná se o jeden z nejzajímavějších úseků na Lužnici. Zapůjčení kanoe při nejméně dvoudenním pobytu je zdarma, naším mikrobusem Vás i s lodí dovezeme k řece a vyzvedneme zpět. Za dopravu je cena 8 Kč/km - dle najetých km. 

 • Zajistíme v předprodeji ale i vstupenky na různé kulturní, sportovní a společenské akce, pořádané v Táboře a okolí. Zejména Vás zveme, máte li rádi atmosféru středověku na další ročník festivalu
  TÁBORSKÁ SETKÁNÍ
   který se konná každý rok druhý víkend v září . Protože program je doopravdy nabitý, možnosti parkování jsou velmi omezené a určitě budete uchození, zdarma vozíme každoročně naše hosty k hradu Kotnov i zpět do 24,00 hod. ( procházkou cca necelých 20 minut ) Hrad Kotnov je vstupní branou do historického centra Tábora.

 • Našim klientům také nabízíme možnost fakultativních výletů dle  přání, (i dopravy z letiště Praha - Ruzyň ), vlastním mikrobusem značky Mercedes - Benz Vito nebo osobním vozem téže značky. Přijedete li do Tábora vlakem nebo autobusem, samozřejmostí je z nádraží zdarma doprava do penzionu.

  Těšíme se na Vaší návštěvu.

 • tel.: +420 381 256 128, +420 603 718 778    e-mail: penzion_kalina@seznam.cz    http:// kalina.hyperlink.cz
  Poslední aktualizace 13.5. 2014         Copyright (c) Petr Červenka DiS 2000 - pcervenka@volny.cz  Tvorba webových stránek